60 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar

60 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar

Tüketiciler çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için nakit sıkıntısı çekebilmektedir. Yakın çevresinden destek bulamayan kişiler bankalardan kredi talebinde bulunarak ihtiyaçlarını giderme yolunu tercih etmektedirler.

Genel anlamda bakıldığında bankalar standart olarak 48 ay vade ile kredi verse de en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar 60 ay vade ile kredi verebilmektedir.

60 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar;

Her geçen gün yaşam koşullarının zorlaşması kredi taleplerini de artırmaktadır. 60 ay vade ile kredi veren bankaların yanında iş yerleri için 84 aya kadar 7 vadeli (12 ay x 7= 84 ay) olmak koşulu ile krediler de sunabilmektedirler.

QNB Finansbank 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi, Odeabank Eğitim Ve Tadilat Kredisi, Akbank Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi, TEB 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi, Garanti Bankası 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi başlıkları altında ki bu bankalar uzun vadeli yani 60 ay vadeli kredi veren bankaların başında yer almaktadır.

QNB Finansbank 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi;

Yakın zamanda dev bir finansal kuruluş tarafından satın alınan Finansbank, QNB Finansbank adı ile ülkemizde hizmet sunmaya devam etmektedir. Pek çok bankaya göre daha uzun vadeli kredi veren QNB Finansbank 60 ay vadeli kredi vermenin yanında, talep üzerine ek olarak 84 aya varan vadeli kredi taleplerini de geri çevirmemektedir. 84 ay vadeli kredi talepleri tarım ve hayvancılık için, sera ve yetiştiricilik gibi çiftçiye ve üreticiye destek verme amaçlı sunulan bir kredidir.

Odeabank Eğitim Ve Tadilat Kredisi;

Ülkemizde adından yeni bahsedilmeye başlanan Odeabank, 48 ayın üzerinde vadeli kredi veren bankalar arasındadır.

Ev tadilatı kredisi adı altında 120 ay vade ile bile kredi verebilen Odeabank evinizin eksikliklerini yaptırmak, güçlendirmek, tadilat gibi harcamalar için kullanılmasına destek vermektedir.

Ayrıca buna ek olarak 60 ay vade ile eğitim kredisi kapsamında kredi vererek öğrencilerin eğitimine destek olmaktadır.

Akbank Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi;

Kredi verme konusunda fazla titiz davranan ve ağır şartları ile bilinen Akbank da 50.000 TL. tutarındaki kedi ihtiyacınız için 60 ay vade ile kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Faiz oranları zaman içinde iniş ve çıkışlar gösterse de %1.30 oranı kadardır.

Hangi bankadan olursa olsun kredi çekerken, geri ödeme süresi ne kadar fazla olursa faiz de o oranda artmaktadır.

TEB 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi;

TEB da 50.000 TL. için 60 ay vade ile kredi veren bankalar arasında yer almaktadır.

Sürekli olarak yeni kampanyalar düzenleyerek dikkatleri üzerine toplayan TEB %1,45 civarında faiz ile 60 ay vadeli kredi vermektedir. Kredi verebilme şartlarının başında kredi talep eden kişinin gayrimenkul sahibi olması gerektiğidir. Bunun nedeni ise bankanın kendisini güvence altına almasından kaynaklanmaktadır.

Garanti Bankası 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi;

60 ay vade ile kredi veren bankalardan biri de Garanti Bankasıdır. Sürekli kampanyalar yapan, müşterilerine sıklıkla yeni avantajlar sunan bir banka olarak bilinen Garanti Bankası da 50.000 TL. için 60 ay vade vermekte ve %1,34 faiz oranı ile işlem görmektedir.

Öncelikle kendi banka müşterileri için uzun vadeli kredi veren Garanti Bankası, müşterisi olmadığı halde aranan şartları taşıması durumunda 60 ay vadeli kredi çekebilme avantajından yararlanabilmektedir. Bir diğer detay ise 1200 TL. civarında dosya masrafları adı altında bir gideri de ödemek durumunda kalan müşteriler bunu ister ceplerinden ister hesaplarına dahil edilerek de ödeyebilmektedir.

 

 

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 0 Puan 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!