Bankalar ve Kampanyaları 2019

Bankalar ve Kampanyaları 2019

Yapı Kredi bankası dönemsel olarak müşterilerine ya da yeni müşteri edinebilmek adına diğer bankalar gibi kampanyalar yapmaktadır. Bizlerde bugünlerde Yapı Kredi Bankasının kampanyalarını araştırdık ve yardımcı olacağını düşündük. Yazımızın devamında kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bankalar arası oluşan büyük rekabetler aslın da bizler için oldukça güzel avantajları yaşamamıza sebep olmaktadır. Özellikle kredi kartı ve kredi alanların da bankalar arasın da son yılar da kıyasıya bir rekabet sergilenmektedir. Her banka kendisine çizmiş olduğu yön

temler ve planlar doğrultusun da vatandaşlara sürekli olarak belirli bir kampanyalar ve avantajlar sunmaktadır.

Özellikle Yapı kredi bankası bu anlam da kendisine birçok yeni reklam ağı oluşturmuş ve kampanya sayılarını her geçen gün arttırmaktadır. World kart yani Vada olarak tanınan sevimli mor canavarlar ile büyük bir şekilde reklam platformunda yerini almış ve insanlara avantajlı işlemler sunmaya devam etmektedir Yapı Kredi Bankası Kampanyaları 2018 yılında da devam edeceğe benziyor ve her geçen yün yeni işlemlerle karşımıza çıkıyor. Ev kredisin den tutun araç kredisine ihtiyaç kredisine kadar birçok alanda oluşturmuş olduğu kampanyalar neticesin de müşteri potansiyelini daha iyi bir hale getirerek gelişimlerini sergilemeye devam etmektedirler.

Bizler de bankalar arası oluşan bu kampanyaları sitemiz üzerinden sizlere bilgiler sunarak kaçırmamanız adına paylaşımlar da bulunuyoruz. World kart avantajları da 2018 yılında oldukça iyi bir şekilde planlanmış ve taksit erteleme seçeneklerin de artışa gidilmiştir. Özellikle World puan sistemini geliştirerek insanlara yapmış oldukları alışverişler neticesin de Vada puanları olarak bizlere sunulmaktadır. Bu puanlarımız ile hem yapmış olduğumuz alışverişlerde kullanabiliyoruz hem de GSM operatörlerimiz de dakika sms internet alımları gibi birçok işlemlerde geçerlilik göstermektedir.

Birçok bankaların sunmuş olduğu hizmetin yanı sıra her daim daha yüksek vadeler ile düşük faiz oranların da kredi imkânlarını da elde etmektedir. Kredi kartlarına getirilen taksit limiti ise maalesef bu banka içerisinde de geçerlidir. Böylelikle de kartların hepsi aynı şekilde eşit taksit sayısını barındırıyor, fakat birçok kartta olan Promosyon puanlar yapı kredi bankasında daha fazla ön planda tutulmaktadır.

Sizler de alış verişlerinizde de bu bankanın kredi kartlarını kullanarak daha ideal hediyelerden yararlanmış olursunuz. Öğrenciler için de yeni hesap açımlarında oldukça avantajlı işlemleri uygulamaktadırlar, özellikle de kısa süre içerisin de bankamatik kart teslimatlarını gerçekleştiriyorlar.

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 0 Puan 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!