Cep Telefonuna Anında Kredi Veren 7 Banka

Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yapılan son düzenlemeye göre, kredi kartları üzerinden cep telefonları ile ilgili olarak taksitli satış yasaklanmıştır. Dolayısı ile cep telefonlarının taksitle satılabilmesi için farklı alternatiflerin arayışına başlanılmıştır. Çünkü peşin olarak cep telefonu almak alım gücünü zorlamakta olduğundan cep telefonu satışları azalmaya başlamıştır.

Böylece nakit para temini için en çok kullanılan yöntem bankalardan kredi çekerek peşin para ile cep telefonu almak ve bankaya borçlanarak taksitle ödemek şeklinde bir alternatif uygulanmaya başlamıştır. Bu uygulamayı bütün bankalar yapmasa da 7 banka cep telefonu almak isteyen kişilere kredi verme uygulanasına geçmiştir.

Ancak dikkat edilmesi gereken konu, cep telefonu almak için bankadan kredi talebinde bulunan kişilerin ne kadar kısa vade ile kredi çekerse o kadar az faiz ödeyeceği, ne kadar uzun vadeli kredi talep ederse yine o kadar fazla faiz ödemek zorunda oldu konusu göz önünde bulundurulmalıdır.

Bu yasa çıkmadan önce cep telefonu satış merkezlerinde azami 12 aya varıncaya kadar taksit yapılırken bugün banka taksitleri 12 ay olarak hesaplanması durumunda artı faiz de eklendiğinde telefon değerinden daha yüksek fiyatlara satın alınmaktadır.

Cep Telefonu Almak İsteyenlere Kredi Veren Bankalar;

Odeabank, Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi,

Denizbank, Media Market Web’de kredi,

ING Bank, Tekno Kredi,

Burgan Bank,

CEPTETEB,

Türkiye Vakıflar Bankası,

Enpara.com, gibi bankaların sunduğu alternatiflerden birini seçebilir ve cep telefonunuzu alabilmek için kredi talep edebilirsiniz.

Odeabank Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi;

Odeabank ile anlaşma yapan Vatan Bilgisayar ülkenin en önde gelen teknoloji marketi olup, cep telefonu, televizyon ve diğer beyaz eşyalar gibi geniş bir yelpaze ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. 8444’e SMS atarak birkaç dakika içinde Odeabank ihtiyaç kredisine başvurabilir ve anında hesabınıza geçen para ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

Denizbank Media Market Web’de Kredi;

Ülkemizin en önde gelen teknoloji marketlerinden bir olan Media Market de Denizbank ile anlaşarak uygun şartlarda istediğiniz cep telefonuna sahip olmanıza yardımcı olmak için kredi taleplerinize destek vermektedir.

ING Bank Teknokredi

Teknosa ile anlaşma yapan ING Bank 500 TL. ile 15.000 TL. arasındaki alışverişlerinizde anında kredi talebinde bulunan kişilere en kısa sürede kredi vererek kolaylık sağlamaktadır. Teknosa’dan alacağınız telefon ve yan ürünleri hiç para ödemeden almanız artık ING Bank sayesinde daha kolaylaşmıştır.

CEPTETEB;

CEPTETEB faiz oranı%1,30 dur. Aylık ödemeleri 184 TL. olup, ödeme 2.209 TL’dir. Kredi masraf tutarı olarak herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Türkiye Vakıf Bankası;

Faiz oranı %1,27’dir. Aylık ödemeler 185 TL’dir ve geri ödeme 2.228 TL olarak belirlenmiştir. Kredi masrafları için 10 TL. talep edilmektedir.

En Para .com;

Faiz oranı %1,42’dir. Aylık ödemeler 186 TL olup, toplam geri ödeme 2.228 TL’dir. Kredi masraf ücreti olarak herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Siz de cep telefonu almak istediğinizde bu fırsatlardan yararlanabilir ve taksit öder gibi bankaya borçlanarak telefonunuzu peşin para ile almış olursunuz. Bankalarla anlaşan teknolojik ürün satan marketler bol telefon çeşitliliği ile son çıkan modelleri ile size alternatifler sunmaya devam etmektedir.

 

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 0 Puan 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!