Denizbank Eşya Sigortası

Yaşamın her alanında güvence altında yaşamımızı sürmek isteriz. Bu da her bireyin en doğal hakkıdır. Bunun için de sağlığımızı, arabamızı, evimizi, eşyalarımızı, iş yerimizi ve diğer mal varlıklarımızı sigorta yaptırmak ihtiyacı hissederiz.

Yaşam koşullarının zorlaştığı ve faiz oranlarının arttığı günümüzde bu güvenceleri edinebilmek için mutlaka bir araştırma yapmak ve mukayeseler ile karar vermemiz gerekmektedir.

Denizbank Eşya Sigortası

İster ev sahibi olun ister kiracı olun Denizbank ile kendinizi çok daha güvende hissedebilirsiniz. Eşyalarınızın yangın, hırsızlık, dahili su, sel ve su baskını, fırtına, cam kırılması, terör, duman, elektrik hasarları, misafir eşyaları, kişisel 3. Şahıs sorumluluk gibi, pek çok riske karşı hepsini içeren geniş kapsamlı olarak tek bir poliçe altında toplayarak eşyalarınızı sigorta ettirebilirsiniz.

10.000, 20.000, 30.000 TL tutarındaki eşya bedellerine karşılık seçeneklerden birisini tercih edebilir, eşyalarınızı teminat altına alabilirsiniz.

Ayrıca ek bir prim ile deprem teminatını da poliçenize ilave ettirebilirsiniz.

Eşya Sigortasının Avantajları Nelerdir?

  • Hasar mutlaka evde olmak zorunda değildir. Yani bir alışveriş merkezinde çocuğunuzun bir vitrine çarparak kırması vb. gibi kazalarda kişisel 3. Şahıs sorumluluk maddesini içerdiğinden konut paket poliçeniz bu durumu da teminat altına almış demektir.
  • Poliçe teminatları kapsamında sigorta bedelinin %5’ine kadar kiracı boya ve badana gibi masraflar teminat altına alınmıştır.
  • Misafir eşyaları da yangın ve ek teminatlar konusunda meydana gelmesi muhtemel hasarlara karşı güvence altındadır.
  • TV, müzik seti, bilgisayar, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kombi, fırın ve ocak seti ile voltajının yükselmesinden kaynaklanacak olan elektrik dalgalanmaları ile meydana gelecek olan tüm hasarlar teminat altındadır.

Denizbank Eşya Sigortasına Nasıl Dahil Olabilirim?

Bunun için öncelikle en yakın Denizbank şubesine müracaat ederek eşya sigortası yaptırmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Belirleyeceğiniz seçenekler sonucunda poliçeniz hazırlanarak size imza karşılığında teslim edilmektedir.

Sigorta Ödemelerimi Nasıl Yapabilirim?

Ödemelerinizi ister banka hesabınızdan otomatik ödeme olarak yaptırabilirsiniz, isterseniz kredi kartınız ile de ödeyebilirsiniz. Bu seçenek tamamen sizin vereceğiniz talimata göre banka tarafından düzenli bir biçimde gerçekleştirilecektir.

Ödeme Programım Nasıl Olacak?

Prim ödemelerinizi %25 peşin, kalan miktar ise 5 taksit şeklinde yapılabileceği gibi Denizbank Bonus kredi kartınız var ise bu kredi kartınız ile 7 eşit taksit yaptırarak da ödeme yapmanız mümkün olmaktadır.

Denizbank Acenteleri;

Axa Sigorta A.Ş. dir.

Hasar Anında Yapılması Gerekenler;

Olağanüstü bir durumda yangın, hırsızlık, su baskını vb. gibi durumlarda soğuk kanlı olarak ve panik yapmadan, Axa Sigorta A.Ş. Acil Yardım ve hasar destek hattı olarak 0850 250 99 99 hattını arayabilir, bulunduğunuz durum konusunda yardım talep edebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca her an ulaşabileceğiniz bu telefonu aramalı ve yönlendirileceğiniz hattaki yetkili kişi ile irtibata geçmelisiniz.

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 0 Puan 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!