Enpara.com Kredi Kartı Özellikleri, Avantajları ve Başvuru Yolları?

Enpara.com Kredi Kartı Özellikleri, Avantajları ve Başvuru Yolları?

Zamanla bankalar arasındaki rekabet artmaktadır. Bankalar ise bu rekabetten galip çıkabilmek için ürün ve hizmet kalitelerini yükseltmekte ve yelpazelerine yeni ürün ve hizmetler dâhil edebilmektedir. Yazımızda bir QNB Finans bankası uygulaması olan enpara.com’u inceleyeceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Enpara.com nedir?

Yüzbinlerce müşterisi mutlu müşterisi olan Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası olarak kendini tanımlayan Enpara.com bir QNB Finansbank hizmetidir. Tam anlamıyla interaktif ortamda hizmet veren bir bankacılık hizmeti. Herhangi bir şubeleri bulunmuyor. Tüm işlemlerinizi internet siteleri üzerinden ve ilgili çağrı merkezinden destek alarak gerçekleştirebilirsiniz. Enpara.com bir QNB finans bank iştirak olmasına rağmen işlemleriniz için şubeye yönlendirilmiyorsunuz oldukça işlevsel bir alt yapısı olan bankacılık sistemleriyle istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Enpara.com’un müşterilerine bu denli  ekonomik bankacılık hizmetini nasıl sunabildiğine gelecek olursak, herhangi bir şubeleri olmadığını belirtmiştik. Bir bankanın şubesinin olmaması birçok giderin olmadığı anlamına gelir. İşte enpara.com’un uygun faiz oranlarının kaynağı budur. Şubelere yapacağı yatırımı tan anlamıyla müşterilerinin bankacılık ürünlerine yapar. Dolayısıyla piyasadaki bankaların çok çok üstünde indirim oranlarıyla müşterisini memnun eder.

Ödeme ve nakit çekim işlemleriniz için iştiraki olan QNB finans banktan gereken desteği alabilirsiniz. Bunun dışındaki tüm işlemler için internet bankacığı kanalı ve müşteri hizmetleri temsilcinizin desteği yeterli olacaktır.

Avantajları ve başvuru yolları neler?

Enpara.com üzerinden yapacağınız havale EFT gibi işlemler için hizmet bedeli adı altında ekstra bir ödeme yapmanız gerekmez ve bu durum bazı bankalar gibi yeni müşterileri süreli bir şekilde sunulmamaktadır. Enpara.com’un kredi kartını kullandığınız takdirde kart aidat kesintisi yapılmamaktadır. Piyasadaki diğer bankalarla kıyaslanacak olursa tasarruf etmek isteyen müşteriler için faiz oranlarının oldukça yüksek tutulduğunu görebilirsiniz. Ayrıca enpara.com üzerinden kredi başvurundan da bulunabilirsiniz yine diğer bankalara oranla daha düşük faiz oranlarıyla kredi tanımladıklarını görmek mümkün. Başvurularınızı enpara.com adresi üzerinden gerçekleştirebilir gerçekleştirdikten sonra enpara.com uzmanları evinize geliyor. Evet yanlış okumuyorsunuz. Evrak işlemlerinizi yapmak için temsilciler evinize geliyor işleminizi tamamlıyor. Daha detaylı bilgi almak için enpara.com’un sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 0 Puan 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!