Enpara Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajları

Enpara Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajları

Enpara Kredi Kartı Nedir?

Enpara.com hizmet vermeye başladığı günden itibaren bir farklılık ortaya koymuştur. Çünkü dosya masrafsız kredi imkanları ve en önemlisi ve gündeme damga vuran kredi kartı aidatının olmaması ve üstüne müşterisine aidat ödemesidir.

Şeffaf sözleşme kararı ve süresiz olarak dosya masrafı almayacağına dair taahhütleridir. Son zamanlar da kredi kartını da piyasaya sürmüş ve almış olduğu aidat almayan ve üstüne aidat ödeyen bir kredi kartı tüm kesimler tarafından olumlu karşılanmıştır. Ancak diğer bankalar bu durum ne yapacakları hala merak konusu. Enpara.com büyük bir ilke de imza atmıştır bu kredi kartı özellikleri ile çünkü Türkiye de şimdiye kadar tüm bankalar aidat almışlardır. Bırakın aidat alma uygulamasını sonlandırmalarını. Ancak enpara.com bu işi başarmış aidat almadığı gibi aidat da ödeyen bir kredi kartı sunmuştur kullanıcılara.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri

Bu kredi kartında banka hiç bir şekilde aidat almayacağını taahhüt eder. Enpara kredi kartı temassız özelliği de bulunmaktadır. Günlük 90 TL’ye kadar temassız özelliğinden işlem yapabilirsiniz. Bunun için her hangi bir işlem yapmanıza veya bir yerleri aramanıza gerek yoktur. Enpara kredi kartı sadece gelire göre değil aynı zamanda aylık ödemelerinize de bakarak size bir limit belirleyip kredi kartınıza tanımlamaktadır. Bu kredi kartıyla internet üzerinden her türlü alışveriş ve fatura ödemeleri yapabilirsiniz. Aynı zaman da faturalara otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. QNB Finansbank’ın yan kuruluşu olduğundan dolayı enpara.com kredi kartı ödemelerinizi QNB Finansbank atmlerinden yapabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartının Avantajları

Enpara.com taksitlendirme ve aidat ödemediği gibi aidat verdiğinden dolayı çok büyük avantaj sağlamaktadır, diğer bankalara kıyasla. Enpara.com dijital ortamda sunmuş olduğu tüm kampanya ve indirimler gibi imkanlarla aynı şekilde kredi kartında da kullanabiliyorsunuz. Enpara kredi kartı ile yapacağınız 1000’TL ye kadar olan harcamaları alışverişten sonra taksitlendirme imkanınız bulunmaktadır. Ve bunu ayda üç defaya kadar ücret ödemeden yapabilirsiniz. Enparanın kredi kartından nakit avansta alabilirsiniz. Enparanın kredi kartını düzenli olarak kullanılması durumda banka size 100 TL kredi kartı için aidat ödemektedir. Bu da çok büyük bir artıdır şuan ki banka durumlarına bakarsak eğer.

Enpara Kredi Kartının Dezavantajları

Kredi kartı kullananlardan edinilen bilgiler doğrultusun da özellikle önde gelen forum sitelerinde bahsedilen konular da kredi kartınızın borç tutarının asgari tutarını ödemediğiniz zaman ceza faizinin yüksek olduğu vurgulanıyor. Ancak bu da düzenli olarak kredi kartı kullananlar için pek sorun oluşturacak gibi durmuyor.

Enpara kredi kartının bir diğer dezavantajı ise uçuşlar için kullanıldığın da mil kazandırmaması. Ek kart özelliği bulunmaması da bir sorun teşkil ediyor.

Enpara kredi kartının bir diğer dezavantajı ise yılda en az 6 defa 10 lira ve katı kullanım yapılması gerekiyor. Aksi takdir de kartınızı iptal ediyor. Online alışverişlerde kullanılan sanal kart uygulaması ne yazık ki enparanın kredi kartın de bulunmamaktadır.

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 1 Puan 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!