Flexi Borç Ve Limit Sorgulama

Garanti Bakasının müşterileri için sunduğu Flexi bir kredi kartıdır. Çeşitli kampanyalardan yararlanabilmek, pek çok avantaj elde edebilmek için Flexi kredi kartı kullanmanız menfaatinize olacaktır. Flexi kredi kartının da diğer kredi kartı gibi borç sorgulama, limit sorgulama gibi bilgilerine ulaşmanız son derece kolay olmaktadır.

Flexi’nin diğer kredi kartlarından bir farkı bulunmamaktadır. Flexi kartının da belli bir limiti ve dönem içi harcamaları sonunda ödemesi gereken borçların takip edilmesi için kişiye göre değişen son ödeme tarihi ile asgari ödeme tutarı gibi detayları içermektedir. Siz de Garanti bankası müşterisi olabilir, Flexi kredi kartı talep ederek harcamalarınız için flexi kredi kartını kullanarak borç ve limit sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.

Flexi Borç Sorgulama;

Bazı durumlarda kredi kartınızın borç bilgileri elinize ulaşmamış olabilir. Böyle durumlarda farklı seçenekler ile flexi borç sorgulamanızı internet bankacılığı üzerinden yapabilir, dönem borcunuzu, son ödeme tarihini, asgari ödeme miktarını, dönem içinde yapmış olduğunuz tüm harcamaları, taksitli alışveriş yaptıysanız kaçıncı taksitinizin kesildiğini, geriye kaç taksitinizin kaldığını ve diğer bilgilerinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca sadece o aya ait olmayan yani daha önceki dönemlerdeki hareketliliği de görerek bilgi edinebilirsiniz.

İnternet bankacılığını kullanmıyorsanız ya da internetiniz yok ise o zaman diğer bir seçenek telefon bankacılığından yararlanabilirsiniz. Bunun için de 444 0 333 nolu numarayı arayarak flexi borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca arzuya bağlı olarak müşteri temsilcisine bağlanıp borçlarınız hakkında bilgilenmeyi de talep edebilirsiniz.

İnternet bankacılığı ve telefon bankacılığı dışında borç sorgulama işleminizi ATM üzerinden yapmanız da mümkün olmaktadır. Bunun için de Garanti Bankası Şubelerinden ve ATM’lerinden sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Flexi Limit Sorgulama;

Flexi limit sorgulama işleminizi yapabilmeniz için yine internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bunun için Garanti Bankasına girerek gerekli şifre ve giriş işlemlerinden sonra flexi limit sorgulama alanından istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. İnternet bankacılığı ev ya iş yerinden, bilgisayar, tablet ve cep telefonlarınızla bile rahatlıkla giriş yapabileceğiniz, kolaylıkla istediğiniz bilgiye erişebileceğiniz bir alandır. İnternetin olduğu her ortamda bu Flexi limit sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetinizin olmaması durumunda ya da internet bankacılığı sistemini hiç kullanmıyorsanız, o zaman telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Böylece hem müşteri hizmetlerine bağlanarak istediğiniz konuda bilgi sahibi olabilirsiniz hem de tuşlarla yönlendirme yaparak Flexi limit sorgulama bölümünü tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

Bir diğer alternatif ise Bankalarda bulunan ATM aracılığı ile flexi limit sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  Bunun için de Garanti bankasına giderek ATM girişi yaparak limit sorgulamanızı yapabilirsiniz.

İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı ile ATM aracılığı ile yapacağınız tüm işlemleriniz size zamandan da kazandırmaktadır. Banka Sırası beklemeden, çoğu zaman bankaya bile gitmeden rahatlıkla hem borç sorgulamanızı hem de limit sorgulamanızı öğrenerek takip edebilirsiniz.

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 0 Puan 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!