ING Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019

Müşteri hizmetlerini arayıp müşteri temsilcisine bağlanmak hep bir sorun olmuştur. İnsanları çileden çıkaran yeni sistem telefon bankacılığında kimi zaman müşteri temsilcisine bağlanamadan telefonu geri kapatmışızdır. Sizinde İNG bank müşteri temsilcisine bağlanmadan telefonunuzun kapanmaması için bir yol gösterdik. İşte yazımızın devamında detayları bulabilirsiniz.

Eski köye yani adet, ya da İNG’lisin farkında değilsin gibi bir çok reklam sloganlarıyla karşımıza çıkan fakat Türkiye’ye kısa bir süre önce giriş yapan bu bankanın da hatırı sayılır bir müşteri potansiyeli var. Bunu tabi, bazı şirketlerin ki bunlar yabancı uyruklu şirketleri çalışanlarının maaşlarını bu banka üzerinden dağıttığından dolayı olabilir.

İNG Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İNG Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Avantajları da gerçekten kendi cezbeden özelliklere sahip incelediğimiz de bir çok iyi bir çok da kötü yönünü bulabiliriz. Bu iyi kötü yönleri elbette başka bankalarda da vardır, fakat konumuz bu değil ki hemen konumuza dönelim.

İNG bank müşterilerine kaliteli bir hizmet vermek, her sorunu çözüme ulaştırmak ve borç ile para satma konusunda hızlıca gelişmiş tecrübeli bir bankadır. Onların sizi aramasını beklemeden siz onları aramaya karar verdiyseniz eğer hızlıca müşteri hizmetlerine aşağıda yazdığım şekilde ulaşabilirsiniz.

Evvela İNG bank müşteri hizmetleri telefon numarası  0850 222 0 600’dır. Evet sizde öncelikle bu numarayı bir arayın bakalım.

Her bankada olduğunuz gibi eğer İNG bank müşterisi iseniz sizi sistemde kayıtlı telefon numaranızdan tanıyacak ve size hoş geldin Ali Veli diyecek. Sizi bankacılık ve kredi kartı işlemleri için sorunuzu çözmenize yönelik ana menüye atacak. Orada birkaç seçenek söyleyecek ve sizden tuşlama yapmanızı isteyecek. Tam o sırada sizde üç (3) tuşuna basacaksınız.

Ardından telesekreter hanım size birkaç seçenek daha sunacaktır. Dinleyin veya dinlemeyin hiç fark etmez siz o sırada sıfırı (0) tuşlayın. İşte bu kadardır. Artık müşteri hizmetlerinin yoğunluğuna göre 1 ile 10 dakika içerisinde sizi müşteri temsilcisine bağlayacaktır.

Diğer bankalar ile de aynı sorunu yaşıyorsanız Müşteri Hizmetleri kategorimizden diğer bankaların direk bağlanma yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 0 Puan 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!