Ing Bonus Borç Ve Limit Sorgulama

Garanti bankası ile ING arasında yapılan anlaşma banka müşterileri için bazı avantajları beraberinde getirmektedir. ING Bonus Kredi kartı ile yapacağınız tüm harcamalarınızın sonrasında, yapmış olduğunuz harcamalarınızı pek çok alternatif ile öğrenebilir, kredi kartınızdaki hareketleri kontrolünüzde tutabilirsiniz.

Kredi Kartı Ekstreniz belirtmiş olduğunuz adresinize gelebileceği gibi, adresinize gelmese dahi öğrenmeniz mümkün olmaktadır. ING Bonus borç sorgulama ve limit sorgulama işlemleriniz artık çok daha kolaylaşmıştır.

ING Bonus Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Olur?

ING Bonus, bu konuda da müşterilerine farklı olanaklar sağlamaktadır.

İnternet Bankacılığı Aracılığı İle Sorgulama;

Cep telefonunuz, tabletiniz ya da bilgisayarınız ile internet üzerinden ING Bank internet şubesinden giriş yapabilirsiniz. Bunun için ise öncelikle internet bankacılığını cihazınıza indirmeniz gerekmektedir.

İnternet bankacılığını cihazınıza indirdikten sonra istediğiniz zaman sisteme giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra kredi kartı bölümünden kendinize ait olan kredi kartınızı seçerek istediğiniz bilgilere ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Giriş yaptığınız bu alanda;

  • Borcunuzun toplam tutarını,
  • Son dönem ekstre borcunu,
  • Asgari ödeme tutarını,
  • Güncel ve dönem kartı ile ilgili hareketliliğinizi görme imkânınız olmaktadır.

Ayrıca, geçmişe dönük farklı dönemlere ait olan bilgilere ulaşmanız da mümkün olmaktadır.

Telefon Bankacılığı Aracılığı ile Sorgulama;

Herkes internet kullanmayabilir. Böyle durumlarda internet bankacılığı dışında da iletişim kurulabilmektedir. Telefon bankacılığı sisteminden de yararlanarak hem güncel borcunuzu sorgulayabilir hem de geçmişe dönük hareketliliğiniz hakkında bilgilenebilirsiniz. Telefon bankacılığında 0850 222 0 600 numarayı çevirerek müşteri temsilcisine dahi bağlanmadan sorgulamanızı dinlemeniz mümkün olmaktadır.

ATM Aracılığı İle Sorgulama;

İnternet ile sorgulama ve telefonla sorgulama dışında ilgili bankaların şubelerindeki ATM’lerinde de ING Bonus sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Banka Şubelerindeki Yetkili Kişiler Aracılığı ile Sorgulama;

En yakın ING Bank’a giderek yetkili bir kişi ile görüşerek hem güncel borç sorgulama hem de geçmişe dönül olarak borçlarınızı sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bonus Limit Sorgulama İşlemi;

ING Bonus limit sorgulama işleminizi tıpkı borç sorgulama işlemi işleyişinde olduğu gibi öğrenebilirsiniz. Yani İnternet bankacılığı aracılığı ile ING Bonus limit sorgulamayı tıklayarak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde telefon bankacılığını kullanarak da limit sorgulamanızı sesli olarak dinleyerek öğrenmeniz mümkün olmaktadır.

Her iki yöntem dışında bankanın ATM aracılığı ile limit sorgulamanızı yapabileceğiniz gibi, doğrudan en yakın banka şubesine giderek de yetkili bir kişinin yardımı ile limit sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Böylece ING Bonus kredi kartınız var ise ister adresinize posta yolu ile ister internet, telefon, ATM ya da yetkili kişiler aracılığı ile hem borç hem de limit sorgulamanızı kolay bir biçimde yaparak ödemelerinizi aksatmadan takip edebilirsiniz.

Alternatif sorgulama çeşitliliği borç gecikmelerini önleyerek ekstra gecikme faizi ödemenizi engelleyeceği gibi, gecikmeli borç ödeme nedeni ile kredi notunuzun düşmesini de engellemektedir.

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 1 Puan 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!