İş Bankası Cebe Havale Nasıl Yapılır (Güncel)

İş Bankası Cebe Havale Nasıl Yapılır?

İş bankası Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk bankası olmasından bu yana en çok tercih dilen bankaların içerisinde ilk sıradadır. İş bankası gelişen teknolojik hareketler ile sürekli yenilenerek müşterilerine yeni hizmetler sunmaya çalışmaktadır.

İşcep uygulamasını ister IOS telefonunuza ister android telefonuna indirebilirsiniz. İş Bankası Cebe havale hizmeti ile müşterilerinin daha kısa bir zamanda ve kolay olarak para havale etmelerine yardımcı olur. Ayrıyeten para göndereceğiniz kişinin iş bankası müşterisi olmasına gerek kalmadan cepbank uygulaması ile para havale edebilirsiniz.

  1. Cebe Havale Nasıl Yapılır?

  • İş bankası internet şubesine girip para aktarma seçeceğine tıklayın. Daha sonra havale bölümüne tıklayıp cebe havale kısmını seçin.
  • İş bankasına ait ATM’lerden de cebe havale işlemini yapabilirsiniz. İş bankası ATM’lerinden önce para transfer daha sonra da havale gönderme kısmına tıklayarak paranızı havale etmiş olursunuz.
  • İş bankasının uygulaması olan işcep uygulamasını telefona indirdikten sonra para aktarma kısmından havale ’ye tıklayın. Açılan sayfadan cebe havale kısmını seçerek işleminizi yapın.
  1. İş Bankası Cebe Havale Parası Nasıl Çekilir?

Cebe havale yapıldıktan sonra telefon numaranıza SMS ile gelen bir numarayı ülkemizin içinde bulunan herhangi ATM’de kullanırsanız paranızı çekebilirsiniz.

  1. İş Bankası Cebe Havale İşlemi Yapmak Ücretli Midir?

İş bankası cebe havale işlemi üzerinden para çekme işlemi yaparsanız sizden herhangi bir ücret talep edilmiyor. Ancak para çekmek yerine para gönderme işlemi yapıyorsanız belirli bir miktar ücret talep edilir. Her işlemin ücreti farklı olduğundan daha detaylı bilgi almak isterseniz İş Bankası Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

  1. Cebe Havale İşlemi Yapmanın Yaş Sınırı Var Mıdır?

İş bankası cebe havale işlemini kullanmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

  1. Cebe Havale İşlem Limiti Var Mıdır?

İş bankası cebe havale işlemini günde sadece 2 defa yapabilirsiniz. Cebe havale yapma miktarı günlük 500 TL olarak sınırlandırılmıştır.

  1. Cebe Havale İşlemi Nasıl İptal Edilir?

Cebe havale edilen parayı alıcı 1 gün içerisinden çekmez ise parayı gönderen kişinin hesabına tekrar yatırılır.

Oy Verirmisiniz ?

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 0 Puan 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!