Kefilsiz Evraksız Formalitesiz Anında Kredi

Gelişen anlık nakit ihtiyaçlarına yönelik ilk başvurulan nokta doğal olarak birçok tüketici tarafından banka kredileridir. Yapılan başvurular bankalar tarafından değerlendirilir mevcut duruma göre yapılan kredi başvurusu soncunda paranın elimize geçmesi 1-2 iş günü sürebilmektedir. Yine istene gelir belgesi vb. teminatlar ise ekstra olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gelişen teknoloji ve yaygın olarak kullanılan internet bankacılığı göz önüne alındığında bankalar beş dakikada kredi, anında kredi, bankaya gitmeden kredi, masrafsız evraksız kredi gibi kampanyalar adı altında kredi başvuruları almakta ve anında sonuçlanmaktadır.

Peki anında ve bankaya gitmeden hangi banka kredi verir ve anında kredi nasıl alınır derseniz kısaca izah edelim. Herhangi bir bankanın İnternet Kullanıcı iseniz buradan yapacağınız bir başvuru ile 5 dakikada talep edilen kredi bankaya gitmeden hesabınıza yatmaktadır, bu tür krediler de sözleşme sigorta, komisyon gibi masraflar bulunmamakta olup cüzi bir tahsis ücreti ve uygun bir faiz oranı ile verilmektedir.

Bu tür krediyi yaygın olarak veren bankalara bakacak olursak, Finansbank Enpara, Garanti Bankası iGaranti, Türk Ekonomi Bankası CEPTETEB, İNG Bank, Deniz Bank internet bankacılığı kanallarından yapılan kredi başvuruları özellikle 3-10 bin gibi kredi tutarları anında verilmektedir.

Bankalar anında kredi vermesi doğal peki bu krediyi kime verirler, şartları nedir ve herkes alabilir mi?

Kredilerin belli şartları vardır. Öncelikle kredi başvurusu yapılan banka ile sürekli çalışan nakit girişi çıkışı olan, kredi notu 1600 ve üzeri yani notu çok iyi olanlar bir diğer parametre olan Findeks renkleri yeşil olanlar bu kredileri kullanırlar.  Kredi notu çok iyi olanlar kolaylıkla ve bankaya gitmeden anında bu tür kredileri kullanabilirler. Özellikle Enpara, iGaranti, CEPTETEB gibi uygulama sahipleri telefon bankacılığı ile de müşteri temsilcilerini aramaları halinde anında kredi kullanmaları mümkündür.

Kredi notu aralığı 1600 altı veya iyi durumda olanlara genelde bu tür krediler çıkmaz ancak bankaya gidip şubeden almaları gerekir, yine az riskli kredi notu sahipleri ise yine bankaya başvurmaları gerekir, bazen online yapılan başvurularda talebinizin daha iyi değerlendirilmesi için şubemize bekleriz şeklinde SMS alırlar, yani banka kefil, gelir belgesi gibi teminat isterler.

 

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 0 Puan 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!