Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Garanti Bankası

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Garanti Bankası

Borç Yapılandırma Garanti Bankası

Kredi kartı borcunuzun geri ödemelerinde zorlanıyorsanız ve borcunuzun takibe düşmesini istemiyorsanız mutlaka yapılandırmanız gerekmektedir. Bonus, Gold, Platinum, Money, Flexi Bonus Amerikan ya da Business kartlarına ait borçlarınızı Garanti bankası ile görüşerek taksitlendirme ya da yapılandırma olarak adlandırılan yöntemlerle ödeme yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Ve Yeniden Yapılandırma İşlemi;

Kimi zaman kredi kartı ile yapılan harcamalar geri ödenip kapatılmadan yeni harcamalar ile sürekli borç miktarı büyümektedir. Öncelikli ihtiyaçlar yerine ihtiyaç dışı harcamalar yapmak borç tutarını hızla artıran kart kullanıcıları kimi zaman da sadede asgari ödeme tutarını ödeyerek nasıl olsa asgari ödememi ödedim diyerek borçlanmaya devam etmektedir. Oysa ana borç sürekli birikerek büyümektedir.

Böyle durumlarda büyüyen ana borcu yapılandırma işlemi ile kökten çözmeniz gerekmektedir. Hangi bankaya borcunuz olursa olsun, Garanti Bankasının Bonus kartını çıkararak yani yeniden yapılandırma yaparak ihtiyaçlarınızı zamana yayarak çözümleyebilirsiniz.

İş Bankası, TEB ve diğer bankalara borcunuzun olmaması durumunda hem kredi notunuz yüksek olur hem de ileriye yönelik olarak kredi çekmeniz daha kolay olur.

Garanti Bankasından konut kredisi ya da daha farklı bir kredi talep ettiğinizde evvelce Bonus kartınıza yapmış olduğunuz yapılandırma hareketliliği operasyon birimleri tarafından görülecektir. Yapılandırma işleminiz düzenli olarak ödeniyorsa yani aksatılmadan yapılıyorsa sorun yaşanmamaktadır. Aksi durumda sorun yaşanabilmektedir. Ancak hiç borç yapılmaması en doğru olan davranıştır. Borcun borçla ödenmesi de hatadır ve kontrolsüz olarak borç daha da artabilir. Bu nedenle yapılandırma önerilmektedir. Çünkü yapılandırma kontrol altında yapılan bir ödeme olduğundan ve aksaklık yapılmadığı sürece sorun yaşanmamaktadır.

Garanti Bankası zor günlerinizde sizinle olmayı bir görev olarak görmektedir. Birikmiş borçlarınızın altından kalkamıyorsanız Garanti Bankası şubelerinden birisine uğramanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri temsilci ile görüşerek yardım alabilir, borcunuzun her gün yeni faiz ilaveleri ile daha da büyümesini engellemelisiniz.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası borç yapılandırma işleminiz için 444 0 333 nolu telefonu arayarak Garanti Bankası kart yapılandırma işlemi konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi kartınızın borçlarını geri ödemede zorlanmanız durumunda yapılandırma için müracaat ederek Garanti Bankasının 72 aya kadar geniş bir süreye dağılan uygulaması aracılığı ile geri ödemelerinizi hiç zorlanmadan ödeyerek biriken borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Tek çekim ile harcama yapan kişilerin genelde kullandıkları bir işlem olan bu sistem borç tutarını 11’e bölerek taksitlendiren Garanti Bankası borç 72 ay yasasından önceye ait ise 72 aya kadar yapılandırma uygulayabilmektedir. Yapılandırma sistemi düzenli olarak ödemelerin yapılması durumunda çok yararlı bir sistemdir. Aksi takdirde yani yapılandırma sistemi uygulamamanız durumunda biriken borcunuz sürekli faiz ile daha da artacağından içinden çıkılmaz bir hale gelebilir. Kara listeye alınmanız durumunda ise yapılandırma da yapılamamaktadır.

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 1 Puan 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!