Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi

Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi

Yaşam koşulları nedeni ile bazı nedenlerle kredi çekmeye ihtiyaç duyulmaktadır. Kimi zaman ev ya da araba almak için, kimi zaman da eğitim masraflarını karşılamak için ya da sağlık sorunları için kısaca pek çok nedenle kredi çekmeye ihtiyaç duyulmaktadır. Hatta daha çok ihtiyaç kredisi adı altında toplanan ve borç ödemek için bile kredi çeken kişiler bulunmaktadır. Her ne kadar borcu borç ile kapatmak doğru olmasa da mecbur kalındığında bu yola da başvurulmaktadır.

Kredi notunun düşük olması demek bankaların o kişiye güvenmemesi, dolayısı ile de kredi vermemesi anlamına gelmesi demektir. Zor durumda olan kişiler de gerek kefil bularak gerekse bazı mallarını ipotek göstererek dahi kredi talebinde bulunabilmekte ve bazı bankalar da güven duyduğu sürece kredi vermektedir.

Kredi Notu Düşük Olsa Da Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşük olan kişilere özel olarak yapılan kampanyalar ile 25.000 TL kredi talebinde bulunabilmeleri sağlanmaktadır. Yani artık senet ile kredi veren bankalar yerine internet bankacılığı aracılığı ile 25.000 TL kredi başvurusu yapılması durumunda kredi almaları mümkün olmaktadır.

Aktifbank, kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankaların başında gelmektedir. Bir diğer önemli detay ise internet ortamında başvurulara, finans desteği vererek sunulan bir hizmet olmasıdır.

Kredi notunuzun düşük olması nedeni ile kredi talebinde bulunduğunuz bankalardan olumsuz yanıt aldıysanız ve krediye ihtiyacınız varsa Aktifbank’ a müracaat edebilirsiniz. PTT anlaşmalı olarak emekli maaşlarını alan bireyler de Aktifbank’ tan kredi talebinde bulunabilir ve ihtiyaç duydukları miktarda 25.000 TL’ye kadar kredi alabilmektedir.

Kredi Notları Düşük Olan Kişilere Anında Düşük Faizli Kredi

Müşterilerin kredi risk raporları sürekli olarak tutulmakta ve veri tabanında toplanmaktadır. Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından tutulan bu bilgiler Findeks aracılığı ile sorgulamaya açık olarak kişilerin ve kurumların bilgilenmesini sağlamaktadır.

1499 yani 1500 puanın altında kredi notu olan kişilere de küçük miktarlarda kredi verilebilmektedir. Ayrıca bazı teminatlar gösterilmesini talep ederek daha fazla miktarlarda da kredi veren bankalar bulunmaktadır.

Anında Kredi Veren Bankalardan Nasıl Para Çekilir?

Kredi notu düşük olduğu halde kredi talebinde bulunarak anında kredi almayı hak eden kişiler, bütün illerde bulunan PTT şubelerinden yatırılan kredilerini çekebilmektedir. Kredi taleplerinizi de bu PTT şubeleri aracılığı ile yapabilir, Aktifbank hesabınız üzerinden de bu işlemi ücretsiz olarak sonuçlandırabilirsiniz.

Anında Kredi Geri Ödemesi Nasıl Yapılır?

Anında kredi imkanından yararlandıktan sonra bunun geri ödenmesi işlemi de bir o kadar basit olmaktadır. İkamet adresinizin olduğu il ya da ilçede Aktifbank şubesi bulunması durumunda doğrudan Aktifbank şubesi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Aktifbank şubesi bulunmaması durumunda ise PTT şubeleri ile Vakıfbank ATM cihazları aracılığı ile ya da PTT Matik veya Akbank ATM cihazları aracılığı ile geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 1 Puan 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!