Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar

Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar

Günümüzde pek çok banka peşinatsız ev kredisi veriyor. Fakat bu ev kredilerin faiz oranları daha yüksek oluyor. Bu yüzden de ev kredisi almak isterseniz, maaşınızı aldığınız bankadan başvuru yapmanız en doğru olan karardır. Şayet evin ekspertiz değerini yüksek gösterebilirseniz, hem evin %100’üne kredi almış olursunuz, hem de bankanın maaş müşterisi olduğunuz için faiz oranı da düşük olacaktır.

Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar;

Peşinatsız ev kredisi veren bankalardan bazıları aşağıda kriterleri ile birlikte gösterilmiştir. Bunlar ve bunların dışındaki bankalarla görüşerek size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Garanti Bankası;

Garanti bankası müşterilerine 20 yıl vadeli ev kredisi avantajı sunmaktadır. Üstelik Kredinin ödemelerini esnek ödeme veya sabit ödeme olacak şekilde müşterinin isteğine göre ayarlamaktadır. Maaş müşterilerine daha uygun faizler sunarken, maaş müşterisi olmayan müşterilere de uygun faiz oranları sunmaktadır.

Deniz Bank;

Deniz bank ev kredisinde müşterinin istediği vade süresine göre faiz uygulamaktadır. Peşinatsız kredi veren deniz bank, 2 yıl için farklı, 2-5 yıl için farklı, 5-10 için farklı, 10 ile 25 yıl arası farklı faiz oranı uygulamaktadır. Vade süresi arttıkça faiz oranı da yükselmektedir.

Akbank;

Peşinatsız konut kredisi veren bankaların başında gelen ve diğer bankalara göre en düşük faizi uygulayan Akbank sayesinde müşteriler ev sahibi olabilir. Akbank müşterilerine farklı farklı konut kredisi kampanyaları sunmaktadır. Bunlardan biri kendiniz veya bir yakınınıza ait bir evi ipotek olarak gösterebilirsiniz.

QNB Finansbank;

Finansbank müşterilerine peşinatsız konut kredisi verirken hem alacağı evi hem de mevcutta ikamet ettiğiniz evi teminat olarak bankaya göstermenizi talep etmektedir. Bunun dışında hiçbir şartı olmayan banka, 180 ay vadeli peşinatsız konut kredisi vermektedir. Kredi süresi boyunca faiz oranı sabit kalır. Banka alacağınız eve eksper atar ve evin değerinin %100’üne kadar kredi verir.

Birçok banka evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar müşterilerine kredi sunar. Bunun için de evin ekspertiz değerinin yüksek tutulması gerekir. Bu yüzden de hem peşinatsız kredi veren hem de evin %100’üne kredi veren bankaları tercih etmelisiniz.

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 0 Puan 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!