QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019

2019 yılı qnb finans bank müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için içerikte yazdıklarımı dikkatlice takip etmeniz yeterli olacaktır. bazen her şeyin bir kolayı vardır demek işte bunu gerektiriyor.

Bir gün bir işim düştü ve finans bank internet şubesine giriş yapmak için web sitelerini açtım. Anaaa! bir baktım ki Finansbank yerine qnbfinansbank.com yazıyor. Şaşırdım. Cahillik işte ismi değişmiş haberim yok. Hem de değişeli bir sene olmuştu o zamanlar.  Ben tabi o şaşkınlıkla QNB finans bank müşteri hizmetlerini aradım. Kayıp çalıntı menüsünden bağlanıp hackleniyorum galiba bana yardım edin gibi saçma cümleler kullandım. İşin gülünç yanı askerdim ve banka hesabımda kaç para var diye bakmak için girmiştim ama çalınacak bir şeyimde yokmuş. Çünkü hesap sıfırdı.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Hemen Bağlanma

Hacker bile girse üç beş kuruş yardım ederdi. Neyse artık.. tabi QNB finans bank müşteri temsilcisi nazik bir dille beyefendi Finans Bank ismi değişmiştir domainimiz de değişti haliyle o gördüğünüz QNB bizim ortak olduğum diğer şirketten dolayıdır.

Tabi ben cahil o zaman uyandım. Neyse konumuz müşteri temsilcileri. Yani QNB finans bank müşteri hizmetlerine nasıl kolay ve hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz bunu sizin için araştırdık. Ve şöyle bir kanıya vardır.

QNB Finansbank Operatöre Direk Bağlanma Güncel

  • Hemen 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerini arayalım.
  • İlgili menüleri ve bazı uyarıları dinledikten sonra banka bazı bilgiler isteyebilir. (Örneğin: Cep Telefonu, Kart Numarası, Müşteri Numarası, TC Kimlik No vb. gibi) Bu tarz bilgileri girdikten sonra devam edelim.
  • Sesli yanıt sistemi bizi karşıladığında öncelikle “Müşteri Temsilcisi”, arkasından da “Bunların dışında” diyerek devam edin.
  • Eğer sesli yanıt sistemi hata verirse gelen menüden sırasıyla “5-4” numaralarını tuşlayın. Tuşlama yaparken 1’er saniye aralık verin.

Öncelikle siz değerli okuyucularımızdan kim QNB finans bank müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsa, 0850 222 0 900 nolu telefonu bir arasın bakalım. Karşısına hoş sesli bir telesekreter çıkacak. Sizi nasıl yardımcı olabilirim diye heyecanlan bir telesekreter. Çünkü QNB Finans Bank; müşterileri ile bir aile bağı varmışçasına ilgilenir ve onlara en kalite hizmet vermek ister. Sizde işinizi biraz daha kolaylaştırmak için okunan seçenekler arasında diğer işlemleri tuşlayın.

finansbank müşteri temsilcisine bağlanmanın kısa yolu

Diğer işlemler demenizin sebebi, qnb finans bank müşterisi iseniz sizi tanıyor ve size özel bir menü açıyor. İşlemlerinizi buradan da halledebileceğiniz gibi diğer işlemler diyerek ana menüye gideceksiniz. Direk müşteri temsilcisine bağlanmak için bu önemli.

Diğer işlemleri tuşladığınızı varsayarsak, ana menüye gelmişsinizdir. Ana menüde seçenekleri dinlemeye bile gerek yok direk bire (1) basın. Her bankanın müşteri hizmetlerinde olduğu gibi sayar da sayar seçenekleri. Aldırış etmeyin ve dinlemeden direkt beşe (5) basın.

finansbank direk müşteri temsilcisi ile görüşme

Kartınızın son 4 hanesini soracak, aman ha sesli şekilde okumayın. Sadece tuşlayın. Ardından şifrenizi isteyecek (ki bu güvenlik adımları önemli) bunu da okumayın ve şifrenizi tuşlayın. Artık müşteri hizmetlerine bağlanmak için sıraya gireceksiniz. Bir mühlet bekledikten sonra direkt QNB Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

Diğer bankalar ile de aynı sorunu yaşıyorsanız Müşteri Hizmetleri kategorimizden diğer bankaların direk bağlanma yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 1 Puan 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!