Taksitli Nakit Avans Nedir Faiz Var Mı?

Taksitli Nakit Avans Nedir Faiz Var Mı?

Kredi kartı olan herkesin nakit paraya ihtiyacı olduğu anda kredi kartından nakit avans çekebilmesi için bankaların müşterilerine sunduğu bir fırsattır. Bu şekilde paraya ihtiyacı olan kişilerin kartınız ile kolayca istediğiniz ATM’den 7/24 nakit avans çekebilmesi için sunulan fırsattır.

Hem yurtiçinde hem de yurtdışında Mastercard, Visa, Amerikan Ekspress gibi pek çok sisteme bağlı kredi kartlarından yurtdışında da nakit avans çekebilirsiniz. Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda farklı taksit seçenekleri ile ve farklı faiz seçenekleri ile istediğiniz yerden kolayca nakit avans çekebilirsiniz. Kredi kartınızın limitine göre istediğiniz miktar da taksitli nakit avans seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Faizleri

Nakit avans taksitleri özellikle bankaların uyguladıkları faizlere uygun olacak şekilde her ayın kredi borcuna aldığı nakit avans taksitine uygun olacak şekilde taksitler eklenmektedir. Taksitli nakit avans işleminin yapıldığı gün erken ödeme seçenekleri sunulmamaktadır. Taksitli nakit avans seçeneklerinde vadesi gelemeyen taksit ödemeleri de yapılabilmektedir. Geciken taksitli nakit avans ödemeleri için çekilen tutara eklenen faizler işletilmeye başlanır.

Nakit avans taksitleri çekimlerinde her bankanın minimum ve maksimum çekim limitleri bulunmaktadır. Faiz işlemleri özellikle bankaların belirlediği faiz tutarına göre çekim sırasında size sunulmaktadır. Bu doğrultu da kabul edilen faiz tutarları da çeken kişi tarafından kabul edilirse nakit avans çekilebilmektedir.

Taksitli Nakit Avans Çekim Koşulları

Pek çok kişinin de ihtiyaç duyduğu doğrultuda kredi kartınız da minimum 300 TL olması durumunda eğer kredi kartınız nakit avans çekimine onay veriyorsa kredi kartınızdan kolayca taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Nakit avans işlemi ile çekilen tutar kredi kartınızın sonraki dönemler için avansın tamamının ödenmesine kadar nakit avans çekim tutarından düşülmektedir. Nakit avans çekim işlemleri özellikle kişilerin kredi kartı ekstrelerin de taksitler şeklinde yansıtılmaktadır.

Siz de nakit çekim işlemlerinizin ödemelerini çekim tarihinden sonraki hesap kesim tarihinden sonra ekstrenizde görebilirsiniz. Artık tüm bankalar kredi kartlarına nakit avans seçenekleri sunmakta olup eğer kredi kartınız nakit avans çekimine uygunsa siz de istediğiniz saatte istediğiniz banka şubelerinden ya da en yakın ATM’lerden yapabilirsiniz.

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 0 Puan 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!