Taraftar Kartı Veren Bankalar

Taraftar Kartı Veren Bankalar

Taraftar Kartı Nedir?

Taraftar kartı bankalar ile spor kulüplerinin anlaşmaları sonucun da bankaların müşterilerine sunmuş olduğu bir kart türüdür. Bu kart aslında kredi kartıdır ancak bu kart ile hangi takımı tutuyorsanız o takımın kartını alarak takımınıza maddi olarak katkı sağlayabilirsiniz. Bunu yanı sıra manevi olarak da bir katkı sunmuş olacaksınız takımınıza. Manevi olarak aldığınız kart ile takımınızın yanında olduğunu göstermek ve kendi iç dünyanızda da takımınızın rengin de olan kartınız ile alışveriş yapmakta ayrı bir haz verecektir. Maddi yanı ise alışveriş yaptıkça takımınıza sizin alışverişlerinizden kaynaklı meblağlar takımınıza aktarılacaktır. Bunların yanı sıra takımınızın antrenmanlarına katılma fırsatı yakalayabileceksiniz.

Kombine bilet alımlarında taraftar kartınız olduğu için size özel indirimler olacaktır. Bir çok çekilişe katılabileceksiniz de aynı zaman da bu çekilişler şunlardır; imzalanmış forma alma fırsatı, imzalı top, kulübün lisanslı olan ürünlerinden alma fırsatı gibi bir çok çekilişler bulunmaktadır. Bu olanakların dışın da ise sizlere özel olarak kampanyalarda bulunmaktadır banka. Bu kampanyalar siz taraftarlara özel olarak belirli mağazalara özel kampanyalar veya belirli ürünlerde yapacağınız alışverişlere taraftar kart sahiplerine özel indirimler uygulamaktadır.

Tabi ki bu durumların tamamı bankaların takımlara başvuruları sonucunda ortaya çıkan bir üründür. Çünkü takımların milyonlarca taraftarı bulunmaktadır, bu taraftar kitlesinde ki potansiyeli fark eden bankalar takımlar ile yaptıkları ikili anlaşmalar sonucunda taraftar kart ürünü ortaya çıkmıştır. Taraftar kartını alan kişilerin ayrılmaması için ve daha fazla kişinin bu kartı kullanması amacıyla taraftar kartlarına özel kampanyalar ve indirimler yapmakla beraber özel indirimlerde sunmaktadır.

Taraftar Kartını Hangi Bankalar Vermektedir?

Taraftar kartını veren bankalar şunlardır;

  • Garanti Bankası
  • Deniz Bank
  • Yapı Kredi Bankası
  • QNB Finansbank
  • Vakıfbank

Bankaları taraftar kart vermektedir. Ancak bu kartlar ne yazık ki tüm taraftar takımları için geçerli değildir. Bankalardan bankaya değişmekte olan bu taraftar kartları her takım için bulunmamaktadır, ve bankaların vermiş olduğu takımlarda kendi içlerinde farklılıkları bulunmaktadır. A bankasının vermiş olduğu taraftar takım kartını B firması o takıma vermemektedir. Bunlar için bankaların sitelerinde yapacağınız başvurulardan fark edebilirsiniz.

Bankalara göre yapılan uygulamalar faiz oranları ve kampanyalarda çokça farklılık bulunmaktadır. Bir banka çekiliş yaparken bir diğer firma çekiliş yapmamaktadır. Yada bir banka takımınızın galibiyet kazanması durumunda kartınıza para puan gelir ancak bir başka banka bu uygulamayı yapmaz. Yani taraftar takımı almak istediğiniz zaman bankalara başvurduğunuz da detaylı bir ürün açıklaması talep ediniz yoksa pişman olabilirsiniz.

Taraftar kartını alabilmeniz için daha önceden bankada ki oranınızın düşük olmaması gerekmektedir. Yada kredi veya kredi kartı borçlarınızın ödeniyor olması gerekmektedir. Ödemediğiniz ve gecikmeye düşen kredi kartı ve kredi ödemeleriniz var ise o zaman taraftar kredi kartını alamayabilirsiniz. Limit konusunda ise başvuru yaparken yanınızda götüreceğiniz bir maaş bordrosu size büyük avantaj sağlayacaktır. Çünkü bu maaş bordronuza oranla kredi kartı limitiniz belirlenir. Daha sonra ki aşamalarda eğer düzenli ödemelerde bulunursanız taraftar kredi kartınızın limitini kullanıma başladıktan sonra da yükseltebilirsiniz.

Oy Verirmisiniz ?
Kullanıcı Oyları
Ortalama 1 Puan 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

error: Content is protected !!